بازخورد

نخست ...

صادقانه بخوام بگم، صحبت کردن درباره خودم یکی از مشکلین ترین کارهایی است که انجام دادنش برایم بسیار دشوار است! اما از آنجاییکه نوشتن را بسیار دوست دارم ، قرار است که سرتان را دردآورم و کمی درباره خودم به اجبار برایتان بنویسیم . زیرا که تنها دلیل رجوع شما به این صفحه همین است.
دوران دبیرستانم را در رشته نرم افزار گذارندم. در اوایل دوره از رشته ای که انتخاب کرده بودم اصلا رضایت نداشتن! تا اینکه معلمی برای تدرس زبان C++ (شاید هم C# بود! دقیق خاطرم نیست!) به جمع معلمین دبیرستان ما پیوست . معلمی که هیچگاه فراموشش نخواهم کرد . ایشان با نوع تدریس بینظیر خود در آن زمان ، باعث گرایش عمیق من به رشته نرم افزار شد و از آن پس شروع به یادگیری بهتر این رشته کردم.
چند سال گذشت و من وارد دانشگاه برای ادامه یادگیری رشته نرم افزار شدم. در این دوران افت شدیدی به خاطر محیط دانشگاه پیدا کردم . در اواسط ترم سوم (حدود سال 88) بود که کلاسی را بصورت اختیاری با عنوان طراحی وب با HTML انتخاب کردم و این کلاس آغاز داستان من برای تخصصم بود . 
در این کلاس ، علاقه عجیبی به طراحی وب سایت پیدا کردم به گونه ای که خیلی جلوتر از دیگر دوستانم شروع به ساخت صفحات استاتیک وب سایت کردم و از این موضوع بسیار خرسند بودم که میتوانم چنین کاری را انجام دهم . هر چند که الان طراحی یک صفحه ایستا، برایم کاری خنده داراست . 
بگذریم ...

ادامه داستان من ...

پس از یادگیری طراحی وب سایت با جوملا آشنا شدم و چند سالی تا حدود سال 95 وب سایت هایی گوناگونی را برای خودم طراحی و مدیریت میکردم . 
مدیر وب سایت های زیادی بوده ام و همین امر باعث ایجاد تجربه های چندگانه از موضوعات مختلف در وب سایت ها شده است . وب سایت هایی مثل ، دانلود نرم افزار، موزیک ، فیلم و سریال ، تالارگفتمان ، سایت های تخصصی ارائه دهنده قالب وب سایت ، ارسال ایمیل انبوه، بازی های آنلاین، فروش فایل و قالب و الحاقات ، سایت استخدامی و ده ها سایت در موضوعات مختلف دیگر.
در این چند سال همیشه تمایل داشتم یک وب سایت وبلاگ دهی داشته باشم تا بتوانم خودی نشان دهم، به سراغ برنامه نویس ها و اسکریپت های مختلفی رفتم اما هیچکدام نمیتوانستند نیاز های من را برآورده کنند! از آنجاییکه تا به این لحظه فقط طراحی را یاد گرفته بودم، نمیتوانستم برنامه نویسی چنین وب سایتی را خودم انجام دهم . اما اشتیاق بیش از حد من به این موضوع باعث شد که برنامه نویسی وب را هم یاد بگیرم تا بتوانم ایده و رویای دیرینه خودم را راه اندازی کنم . 
از اینرو شروع به یادگیری php و بعد laravel کردم و نخستین پروژه خودم رو به عنوان سایت ساز رایگان سایت ویک شروع به طراحی و برنامه نویسی کردم .
حدود 2 سالی طراحی و کد نویسی سایت ویک طول کشید و من تماما مشغول بهبود و پیاده سازی ایده ای بودم که سالها در ذهنم آنرا پرورش داده بودم. 
اواخر کار کد نویسی سایت ویک بود که به فکر این افتادم تا یک وب سایت شخصی راه اندازی کنم و در کنار سایت ویک ، پلتفرم های مختلفی را به عنوان محصول طراحی و کد نویسی و کنم بفروشم که خداروشکر در این کار هم موفق شدم و دلیل وجود شما در این صفحه هم همین است . 
امیدوارم که خسته تان نکرده باشم . خلاصه کلام، گفتنی بسیار است! اگر دوست داشتید گپی دوستانه با هم بزنید حتما منرا خبر کنید. قرار دوستانه با من ...
تخصص های من
livewire90%
css3 / Sass95%
Mysql90%
Bootstrap95%
Adobe XD90%
laravel framework90%
HTML5100%
Figma Ui/Ux Design50%
php pure90%
JavaScript85%
Photoshop Web Design95%
مهارت های من
از نمونه کارها و پروژها و همچنین محصولاتی که تا به امروز طراحی و کد نویسی کرده ام، میتوان به میزان تسلطم به تخصص های اعلام شده و مهارت هایم پی برد . اما در اینجا هر چند کوتاه و مختصر به برخی از مهمترین مهارت های مرتبط با تخصص های اعلام شده اشاره کرده ام که میتوان مشاهده کرد. 
لازم به ذکر است که موارد نام برده شده ، برخی از عناوین اصلی میباشند که بی شک هر طراح و برنامه نویسی که با تجربه های گوناگونی که دارد ، مهارت هایی فراتر از این موارد را در دوره کاری خود کسب میکند و بنده هم فارغ از این موضوع نیستم .
Wordpress Design90%
Wordpress Development50%
WHMCS Theme Design80%
Joomla Design90%
Joomla Development70%
Start 1399/04/24