بازخورد
برنامه نویسی اختصاصی وب سایت
اگر ایده استارتاپی دارید و یا در کسب و کارتان به یک پلتفرم آنلاین برای مدیریت و افزایش بهره وری نیروی کارتان فکر میکنید، من میتوانم در این زمینه به شما کمک کنم تا به بهترین شکل ممکن آنچه در ذهن دارید را پیاده سازی کنید. برنامه نویسی اختصاصی وب سایت و پلتفرم های تحت وب، همچنین اسکریپت های آنلاین، با توجه به ایده اولیه و موضوع کسب و کار شما انجام خواهد شد که میتوان با بررسی بیشتر و دقیقتر آن، چهارچوب مناسبتری را از لحاظ ساختار نهایی، برایتان مدیریت ، طراحی و پیاده سازی کنم.تا شما براحتی وارد تجارت آنلاین شوید..

پروژه های برنامه نویسی انجام شده من :

در این چند ساله پروژه های تحت وب متعددی را بصورت اسکریپت، پلتفرم و وب سایت اختصاصی برنامه نویسی کرده ام که نمونه های آنرا میتوانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید . 
با بررسی امکانات مختلف هر پروژه میتوانید به تسلط من بر محیط وب پی بررید تا بهتر بتوانید نسبت به انتخاب برنامه نویس و طراح پروژه تان تصمیم گیری کنید. لازم به ذکر است که 0 تا 100 تمام پروژه های موجود در لینک زیر، تماما توسط خود بنده انجام شده است .

طراحی سایت اختصاصی
بدون شک تا به این لحظه تیم ها و شرکت های زیادی را برای پیاده سازی وب سایتتان بررسی کرده اید که برخی از آنها دارای سابقه طولانی و نمونه کارهای زیادی بوده اند! اما آنچه که استودیو محسن را در زمینه طراحی سایت با سایر تیم ها و شرکت ها متمایز میسازد، وب سایت های خلاقانه و حرفه ای است که تا به امروز طراحی کرده است .  تحویل به موقع پروژه و اجرایی کردن لیست کارهای کارفرما در هر پروژه باعث شده که اعتبار مناسبی در این صنعت به دست بیاروم. حضور شما در این صفحه هم میتواند بیانگر همین امر باشد . 

وب سایت هایی که طراحی کرده ام

متاسفانه اکثر وب سایت های طراحی شده در ایران از لحاظ گرافیی شبیه  به هم هستند! اما من در استودیو محسن به گونه ای دیگر و متفاوت وب سایت ها را طراحی خواهم کرد!  صحت این موضوع نمونه کارهای فعالی است که هم اکنون در صفحه زیر قابل مشاهده است .
آنچه که باعث شده مشتریان من، استودیو محسن را به دوستان خود معرفی کنند، گرافیک جذاب و خلاقانه ، کارایی بالا و کاربردی بودن وب سایت هایی است که تا به امروز پیاده سازی کرده ام . 

سفارش پروژه برنامه نویسی سایت و طراحی سایت

سوالات متداول پروژه برنامه نویسی سایت

روند پیاده سازی پروژهای برنامه نوسی سایت
بطور معمول روند پیاده سازی و برنامه نویسی یک پروژه اختصاصی به این صورت است که ابتدا طرح اولیه شما در رابطه با خدماتی که میخواهید ارائه دهید و یا نیازهایی که از سیستم دارید بررسی میشود و تعیین میگردد که دقیقا اصل پروژه به چه چیزی اشاره خواهد کرد و چه نیازی را برآورده می سازد. سپس ساختار و الگوریتم لازم برای رسیدن به نقطه طلائی پروژه بصورت یک فایل متنی که شامل تکنولوژی های مورد نیاز راه اندازی است اشاره خواهد داشت . سپس یک رابط کاربری شماتیک برای پروژه طراحی خواهد شد که بصورت تصویری خدمتتان ارائه میگردد و مدت زمان و هزینه نهایی پیاده سازی 0 تا 100 پروژه خدمتتان اعلام میشود و در نهایت بعد از توافق دوطرفه پروژه استارت خواهد خورد . 
روند اعلام شده یک روند کلی است که برای پروژه های مختلف، متفاوت است و بی شک دارای جزئیات بسیار بیشتری نسبت به موارد کلی گفته شده خواهد بود . موارد اعلام شده صرفا برای این منظور گفته شده اند که شما یک دید کلی از روند طراحی ، ساخت و پیاده سازی پروژه های برنامه نویسی وب داشته باشید .
چه زمانی یک پروژه نیاز به برنامه نویسی اختصاصی دارید ؟
اشخاص مختلفی برای اجرایی کردن ایده شان با من تماس میگیرند، مشکل برخی از آنها این است که فکر میکنند ایده شان تنها با برنامه نویسی اختصاصی پروژه شان قابل پیاده سازی است! این درصورتی که برخی ازآنها میتوانند با افزونه و کامپوننت های آماده، ایده شان را در بستر اینترنت پیاده سازی کنند . 
حال پاسخ سوال مطرح شده این خواهد بود، هر زمان که ایده شما را نتوان با افزونه ها و کامپوننت های موجود پیاده سازی کرد! بطوریکه دقیقا همان خدماتی باشد که شما میخواهید در بستر اینترنت ارائه دهید، نیاز به برنامه نویسی اختصاصی وب سایت خواهید داشت . در این مورد میتوانید با من تماس بگیرید تا در مورد آن صحبت کنیم .
مدت زمان انجام پروژهای برنامه نویسی سایت
مدت زمان پیاده سازی 0 تا 100 هر پروژه تحت وب با توجه به امکانات و خدماتی که قصد ارائه آنرا دارید، متفاوت است . بنابراین دقیق نمیتوان گفت که یک پروژه برنامه نویسی وب چه مدت زمان طول میکشد تا بطور کامل تحلیل، بررسی، طراحی و پیاده سازی شود . اما شما بایستی برای زمان بندی خود زمانی بین 2 تا 6 ماه را در نظر بگیرید. برای بررسی این مورد میتوانید با من تماس بگیرید.
نحوه قیت گذاری پروژهای برنامه نویسی سایت
مهمترین بخش هر پروژه برای کارفرما میزان هزینه تمام شده پیاده سازی ایده یا پروژه مد نظرش است. من همیشه سعی کرده ام که قیمتی منصفانه و توافقی برای کارفرمایانم در نظر بگیریم به گونه ای که کار را به بهترین شکل ممکنم انجام دهم و بعد از آن هم پشتیبانی دائم آنرا بر عهده بگیریم . از نظر هزینه برنامه نویسی پروژه تان ، نگران نباشید:) در مورد آن صحبت خواهیم کرد.
پشتیبانی و افزودن امکان جدید به پروژه چگونه خواهد بود ؟
بی شک هر طرحی که میزنم و هر کدی که مینویسیم را پشتیبانی خواهم کرد به گونه ای که اگر در روند مدیریتی خود با مشکلی از جانب سیستم پیاده شده مواجه شدید، سریعا آنرا برطرف کنم تا کمترین خلل در روند کار شما پیش آید. 
پشتیبانی پروژه های کد زده شده صرفا مربوط به برطرف کردن مشکلات احتمالی آن نیست! هر زمان که نیاز به راهنمایی و یا افزودن امکانات جدید به سیستمتان را داشته باشید ، با برآورد زمان و هزینه آن ، برایتان انجام خواهم داد تا بتوانید هر سال با نسخه ها و امکانات جدیدتر پلتفرم و یا اسکریپتتان را بروز نگهدارید و خدمات متنوع تری را به پروژه تان بدهید .
پروژه های برنامه نویسی سایت با چه زبانی نوشته خواهند شد؟
تمام پروژه های انجام شده من در بستر اینترنت بر پایه زبان برنامه نویسی PHP و فریموورک Laravel هستند که با تکنولوژی های بروز و آخرین نسخه فریوورک و زبان برنامه نویسی ، پیاده سازی شده اند . 
پروژه شما هم از همین قانون پیروی خواهد کرد. برای آشنایی بیشتر با مهارت های من میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید.

سوالات متداول طراحی سایت

روند پیاده سازی و طراحی سایت چگونه است ؟
در طی سال ها تجربه طراحی سایت و برنامه نویسی ، به این نتیجه رسیده ام که هرچقدر در زمان نوشتن پلان مراحل پیاده سازی دقیق و منظم عمل کنیم (هم طراح و هم کارفرما) باز در روند پیاده سازی، مواردی هست که تغییر میکند . بنابراین نمیتوان گففت که دقیقا طراحی سایت چه روند اصولی و بدون تغییر را از ابتدا تا به انتها خواهد داشت . اما آنچه مصلم است اصولی است که بنده هم از آن پیروی میکنم و در ادامه روند پیاده سازی را خدمتتان شرح خواهم داد. اما باز تاکید میکنم که ممکن است در زمان پیاده سازی مواردی نیز تغییر کند . 
مهمترین چیز در روند پیاده سازی و تهیه پلان و برنامه طراحی سایت، انتخاب لوگو و رنگ سازمانی مناسب کسب و کار است. سپس امانات و افزونه های مورد نیاز وب سایت را بررسی خواهیم کرد تا مشخص شود در طراحی و پیاده سازی به چه مواردی نیاز هست دقت شود .
با اطلاعات بدست آمده نوع سیستم مدیریت محتوا مورد نیاز وب سایت تعیین خواهد شد که میتواند وردپرس ، جوملا یا سایر سیستم های مدیریت باشد . پس از آن میتوان به نمونه کارهایی که کارفرما میپسندد اشاره کرد تا طرح اولیه مطابق سلیقه کارفرما و با رعایت اصول طراحی رابط کاربری و گرافیک وب ، طراحی کرد. پس از تائید طرح و نهایی شدن آن، سراغ کد نویسی اولیه خواهیم رفت تا سایت استاتیک سپس داینامیک ما پیاده شود . 
در روند پیاده سازی، بعد از داینامیک سازی وب سایت، کارفرما بایستی سایت را بطور کامل بررسی کند تا چنانچه موردی مورد رضایت و پست وی نبود، تغییر یا افزوده شود . 
و در نهایی پس از بررسی های چندین باره، سایت با توجه به نیاز کارفرما و با تائید وی،بر روی هاست و دامنه مورد نظر کسب و کار، بارگذاری و آنلاین خواهد شد .

چگونه سفارش برنامه نویسی یا طراحی سایت خود را ثبت کنید

برای ثبت سفارش، بعد از بررسی نمونه کارهای طراحی سایت و پروژه های برنامه نویسی انجام شده، میتوانید با من بصورت مستقیم برای انجام گفتگو های اولیه تماس بگیرید.
من کمکتان میکنم تا آنچه در ذهن دارید را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی و راه اندازی کنید . 
شروع همکاری ما، میتونه آیندرو بسازه! منتظر تماستون هستم .
تماس با محسن محمد

طراحی سایت شرکتی و سازمانی

شروع از 5 میلیون
 • وردپرس یا جوملا
 • طراحی اختصاصی
 • تحویل بین 10 تا 20 روز
 • هاست 1 گیگ رایگان 1 ساله
 • دامنه ir رایگان
 • راه اندازی رایگان
 • پشتیبانی رایگان
 • پرداخت در 2 مرحله

طراحی سایت تجاری و فروشگاهی

شروع از 6 میلیون
 • وردپرس یا جوملا
 • طراحی اختصاصی
 • تحویل بین 20 تا 40 روز
 • هاست 1 گیگ رایگان 1 ساله
 • دامنه ir رایگان
 • راه اندازی رایگان
 • پشتیبانی رایگان
 • پرداخت در 2 مرحله

طراحی سایت خبری و مجله اینترنتی

شروع از 5 میلیون
 • وردپرس یا جوملا
 • طراحی اختصاصی
 • تحویل بین 10 تا 20 روز
 • هاست 1 گیگ رایگان 1 ساله
 • دامنه ir رایگان
 • راه اندازی رایگان
 • پشتیبانی رایگان
 • پرداخت در 2 مرحله

طراحی سایت خدماتی و سرویس دهی

شروع از 6 میلیون
 • وردپرس یا جوملا
 • طراحی اختصاصی
 • تحویل بین 20 تا 30 روز
 • هاست 1 گیگ رایگان 1 ساله
 • دامنه ir رایگان
 • راه اندازی رایگان
 • پشتیبانی رایگان
 • پرداخت در 2 مرحله
Start 1399/04/24